Slevy

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 500 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky
Lenovo

Příslušenství pro Lenovo. Zrcadlové kryty, odolné obaly, kryty s motivem, silikonové obaly, flip pouzdra, knížkové obaly, kapsy, pouzdra na opasek, obaly na kolo, tvrzené fólie, běžné fólie, USB kabely, selfie tyče, držáky a stojánky a veškeré další doplňky pro telefony Lenovo.

Lenovo Počet produktů: 1053

Podkategorie

 • Lenovo A

  Příslušenství pro Lenovo A sérii. Zrcadlové kryty, odolné obaly, kryty s motivem, silikonové obaly, flip pouzdra, knížkové obaly, kapsy, pouzdra na opasek, obaly na kolo, tvrzené fólie, běžné fólie, USB kabely, selfie tyče, držáky a stojánky a veškeré další doplňky pro telefony Lenovo A série.

 • Lenovo K

  Příslušenství pro Lenovo K sérii. Zrcadlové kryty, odolné obaly, kryty s motivem, silikonové obaly, flip pouzdra, knížkové obaly, kapsy, pouzdra na opasek, obaly na kolo, tvrzené fólie, běžné fólie, USB kabely, selfie tyče, držáky a stojánky a veškeré další doplňky pro telefony Lenovo K série.

 • Lenovo P

  Příslušenství pro Lenovo P sérii. Zrcadlové kryty, odolné obaly, kryty s motivem, silikonové obaly, flip pouzdra, knížkové obaly, kapsy, pouzdra na opasek, obaly na kolo, tvrzené fólie, běžné fólie, USB kabely, selfie tyče, držáky a stojánky a veškeré další doplňky pro telefony Lenovo P série.

 • Lenovo S

  Příslušenství pro Lenovo S sérii. Zrcadlové kryty, odolné obaly, kryty s motivem, silikonové obaly, flip pouzdra, knížkové obaly, kapsy, pouzdra na opasek, obaly na kolo, tvrzené fólie, běžné fólie, USB kabely, selfie tyče, držáky a stojánky a veškeré další doplňky pro telefony Lenovo S série.

 • Lenovo Vibe

  Příslušenství pro Lenovo Vibe sérii. Zrcadlové kryty, odolné obaly, kryty s motivem, silikonové obaly, flip pouzdra, knížkové obaly, kapsy, pouzdra na opasek, obaly na kolo, tvrzené fólie, běžné fólie, USB kabely, selfie tyče, držáky a stojánky a veškeré další doplňky pro telefony Lenovo Vibe série.

 • Lenovo Phab

  Příslušenství pro Lenovo Phab sérii. Zrcadlové kryty, odolné obaly, kryty s motivem, silikonové obaly, flip pouzdra, knížkové obaly, kapsy, pouzdra na opasek, obaly na kolo, tvrzené fólie, běžné fólie, USB kabely, selfie tyče, držáky a stojánky a veškeré další doplňky pro telefony Lenovo Phab série.

 • Starší modely Lenovo

  Příslušenství, pouzdra, kryty, obaly pro telefon Lenovo

  Příslušenství pro mobilní telefony Lenovo A660, A760, A706, A850, A850+, A880, S650, S750, S920, P780 a další. Naleznete zde náhradní díly jako je LCD panel, digitizér, či baterie. Kompletně přeložený systém do češtiny pro starší modely telefonů Lenovo. Telefony Lenovo je třeba také chránit před pády a poškrábáním. Vhodným příslušenstvím tak je ochranná fólie nebo raději tvrzené sklo tempered glass, které ochrání Váš diplej nejen před škrábanci, ale i omezí riziko prasknutí displeje při pádu Vašeho Lenova.

  Pro celkovou ochranu je dobré mít pro svůj smartphone Lenovo vhodný obal, kryt nebo pouzdro. Mimo to můžete své Lenovo obohatit ospoustu doplňků a gadgetů, jako je selfie tyč a různé držáky, stojánky, ozdobné krytky proti prachu a podobně...

 • Lenovo Moto

  Příslušenství pro Lenovo Moto sérii. Zrcadlové kryty, odolné obaly, kryty s motivem, silikonové obaly, flip pouzdra, knížkové obaly, kapsy, pouzdra na opasek, obaly na kolo, tvrzené fólie, běžné fólie, USB kabely, selfie tyče, držáky a stojánky a veškeré další doplňky pro telefony Lenovo Moto série.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 1053 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 1053 položek