Kategorie mobilů

Chytré hodinky

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 1000 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

Huawei P9 Lite 2017

Chraňte svůj telefon Huawei P9 Lite 2017 (označován také jako Huawei P8 Lite 2017, Honor 8 Lite a Huawei Nova Lite) před poničením. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochrany displeje a těla telefonu pomocí krytu či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty a obaly na Huawei P9 Lite 2017

Spolehlivou ochranu před poškrábáním, odřením a pády zajistí obaly a kryty na Huawei P9 Lite 2017. Nejen displej, ale i tělo telefonu Huawei P9 Lite 2017 potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády. Můžete si zvolit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět a nebo dát o sobě vědět nějakým extravagantním obalem. Někoho potěší odolný obal, jiného obal za opasek a jiného pro změnu sportovní obal. A komu se nelíbí ani knížkové flip obaly, tak si může nechat vytisknout kryt s vlastní fotkou, obrázkem, motivem či textem.

Pro telefon Huawei P9 Lite 2017 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, USB kabely a různé gadgety.

Huawei P9 Lite 2017 kryty na mobil

Celkem produktů: 30

Zobrazení 1-30 z 30 položek