Kategorie mobilů

Chytré hodinky

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 1000 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

Vlastní návrh

Potisk vlastních krytů na telefon s fotkou nás baví a proto tiskneme s láskou. Váš návrh Vám zdarma pomůžeme upravit či vyladit k dokonalosti. Mimoto tiskneme již řadu let a máme za sebou již několik pěkných tisícovek vytištěných vlastních krytů. Tisk stále inovujeme a přemýšlíme co nového Vám nabídnou a proto přicházíme stále s novými modely a kvalitnějším tiskem. Nabízíme Vám celopotisk klasických pevných krytů, potisk zadní strany TPU obalů, celopotisk flipových pouzder a jako jediní v ČR parádní novinku. Luxusní hybridní TPU obal s tvrzeným sklem.

Kryt na mobil s fotkou

Vlastní kryt na mobil s fotkou a s 3D potiskem bočních stran nabízí nejodolnější potisk na trhu, který hravě překová životnost Vašeho telefonu. Potisk na kryt, který nejde setřít, seškrábat ani nijak poničit. A co víc, vytiskneme Vám tajné přání, obrázek či zprávu na vnitřní stranu krytu.

Obal na mobil s fotkou

Tenký a elegantní vlastní obal na mobil je ideální volbou pro mnohé z Vás. Obal na mobil s fotkou nenabízí sice celopotisk, jako vlastní kryt, ale díky svým vlastnostem ještě lépe ochrání telefon i z horní a spodní strany

Pouzdro na mobil s fotkou

Vlastní pouzdro s fotkou je ideální volbou pro ty, co mají rádi kompletní ochranu telefonu. Pouzdro na mobil s fotkou navíc obsahuje kapsičky pro karty a pro vybrané typy je možné jej potisknout z obou stran!

Luxusní TPU obal na mobil s fotkou na tvrzeném skle

Novinka a absolutní TOP! Vlastní obal na mobil s tvrzeným sklem dodá telefonu šmrnc a Vaše fotky ještě více rozzáří. Jako jediní v ČR jsme schopni Vám nabídnout tento luxusní vlastní obal na mobil s fotkou a tvrzeným sklem.

Vyber si typ vlastního obalu na mobil s fotkou

Celkem produktů: 582

Zobrazení 1-30 z 582 položek