Samsung Galaxy A10

Obaly a kryty na Samsung Galaxy A10 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Samsung Galaxy A10

Volba správného krytu pro Samsung Galaxy A10 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Samsung Galaxy A10 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Samsung Galaxy A10 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Samsung Galaxy A10 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Samsung Galaxy A10 kryty na mobil

Samsung Galaxy A10

Celkem produktů: 24

Zobrazení 1-24 z 24 položek

Aktivní filtry