Kategorie mobilů

Filtrovat podle

Motiv

Motiv

Typ pouzdra a obalu

Typ pouzdra a obalu

Styl

Styl

Značka

Značka

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 700 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

Redmi K30

Obaly a kryty na Redmi K30 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Redmi K30

Volba správného krytu na Redmi K30 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Redmi K30 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Redmi K30 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Redmi K30 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Redmi K30 kryty na mobil

Redmi K30

Celkem produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry