Filtrovat podle

Asus Zenfone Max Pro M2

Obaly a kryty na Asus Zenfone Max Pro M2 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Asus Zenfone Max Pro M2

Volba správného krytu na Asus Zenfone Max Pro M2 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Asus Zenfone Max Pro M2 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Asus Zenfone Max Pro M2 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Asus Zenfone Max Pro M2 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, USB kabely a různé gadgety.

Kryty a obaly na Asus Zenfone Max Pro M2

Asus Zenfone Max Pro M2

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Aktivní filtry