Kategorie mobilů

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 700 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

Samsung Galaxy A30s

Chraňte svůj telefon Samsung Galaxy A30s. Kryt na mobil chrání před poničením a poškrábáním. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochrany displeje pomocí tvrzeného skla a vhodnou kombinací obalu. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Samsung Galaxy A30s

Displej ochráníte nejlépe pomocí tvrzeného skla. To samozřejmě nestačí, vhodným doplňkem je kryt či obal na Samsung Galaxy A30s, který poskytuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády. Obal jej spolehlivě ochrání stejně tak dobře jako pevný kryt. Můžete si vybrat ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět a nebo dát o sobě vědět nějakým extravagantním krytem. Někoho potěší odolný obal, jiného pouzdro za opasek, flipové pouzdro a jiného pro změnu sportovní obal. A komu se nelíbí ani knížkové flip obaly, tak si může nechat vytisknout vlastní kryt na mobil s fotkou.

Mimo kryty na Samsung Galaxy A30s ještě existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, USB kabely a různé gadgety.

Samsung Galaxy A30s kryty na mobil

Samsung Galaxy A30s

Celkem produktů: 57

Zobrazení 1-30 z 57 položek

Aktivní filtry