Filtrovat podle

Motorola Moto One

Obaly a kryty na Motorola Moto One ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Motorolu Moto One

Volba správného krytu na Motorola Moto One není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Motorola Moto One zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Motorola Moto One s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Motorola Moto One však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, Motorola Motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Motorola Moto One kryty na mobil

Motorola Moto One

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Aktivní filtry