Kategorie mobilů

Chytré hodinky

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 1000 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

Eko-Friendly obaly

Tenký, lehký a odolný obal je příjemný na dotek, odolný vůči vnějším vlivům a především je šetrný k životnímu prostředí. Zahoďte staré obyčejné silikonové obaly.

Eco-Friendly obal na mobil

Obal na mobil nové generace je vyroben z ekologicky šetrného přírodního silikagelu. Obal je příjemný na dotek a šetrný k lidské pokožce, odolnější vůči pádům, odření a deformaci. Nový materiál má vysokou pevnost v roztržení, je odolný proti vodě a je imunní vůči žloutnutí.

Silikonový obal na mobil Eco (Liquid silicagel)

Liquid silikonový obal má mnoho skvělých vlastností. Například je měkký a dokonale elastický, nedeformuje se a na mobilu skvěle drží i po dlouhé době. Dokonale telefon obepne a efektivně zmírňuje dopad a nárazy. Precizní výřezy a dokonale ergonomicky tvarovaná tlačítka ladící s celkovým stylem a oleofobní povrchová úprava zaručují stále dokonalý vzhled. Vnitřní úprava z mikrovláken ještě lépe chrání telefon uvnitř obalu a zpevněné okraje kolem displeje a zadní čočky fotoaparátu doplňují celkovou ochranu, kterou obal poskytuje. Téměř dokonalý, jednoduchý a přitom elegantní styl jen umocňuje dojem, kterým obal působí.

Celkem produktů: 611

Zobrazení 1-30 z 611 položek