Filtrovat podle

POCO X2 Pro

Obaly a kryty na POCO X2 Pro ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na POCO X2 Pro

Volba správného krytu na POCO X2 Pro není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na POCO X2 Pro zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro POCO X2 Pro s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon POCO X2 Pro však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

POCO X2 Pro kryty na mobil

POCO X2 Pro

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Aktivní filtry