Kategorie mobilů

Filtrovat podle

Barva

Barva

Příslušenství

Příslušenství

Typ pouzdra a obalu

Typ pouzdra a obalu

Styl

Styl

Značka

Značka

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 700 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

Realme X3 SuperZoom

Obaly a kryty na Realme X3 SuperZoom ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Realme X3 SuperZoom

Volba správného krytu na Realme X3 SuperZoom není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Realme X3 SuperZoom zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Realme X3 SuperZoom s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Realme X3 SuperZoom však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Realme X3 SuperZoom kryty na mobil

Realme X3 SuperZoom

Celkem produktů: 4

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Aktivní filtry