Kategorie mobilů

Chytré hodinky

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 1000 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

Levné vlastní obaly s potiskem

Navrhněte si skvělý obal na mobil s vlastním potiskem. Levné neznamená nekvalitní. Pro potisk levných vlastních krytů používáme stejné tiskárny i inkoust jako pro prémiové obaly s vlastním potiskem. Jakto, že jsou tedy tak levné? Máme profsionální stroje, které opravdu vydrží a tisíce vyrobených krytů, takže nemusíme do krytů promítat náklady na pořízení, jako ostatní. Levné kryty na mobil s vlastním potiskem jsou navíc podstatně rychlejší a snazší na výrobu než pevné vlastní kryty s 3D nezničitelným celopotiskem nebo prémiové pružné obaly s tvrzeným sklem.

Kryty na mobil s vlastní fotkou Levné

Obal s vlastním potiskem vyrábíme z pružného silikonu, který dokonale obepne celý telefon a zamezí jeho rozbití při pádu. Záda vyztužuje speciální hliníkový profil, na který se nanese vlastní potisk a následně vypálí, takže potisk je ve fotografické kvalitě a naprosto nezničitelný! Používáme pouze kvalitní nezávadné inkousty vyrobené v USA a Japonsku, které jako jediné zaručí neblednoucí potisk, jasné barvy a dostatečnou odolnost. Levným inkoustům z Číny, které mohou obsahovat škodlivé látky se na rozdíl od některých obloukem vyhýbáme!

Tiskneme pouze Vaši fotografii, žádné reklamní logo ani nic podobného. Vlastní kryt má být Váš jedinečný výtvor a proto na něm nenaleznete žádnou zmínku o nás, a to ani na krabičce, takže jej můžete rovnou darovat jako skvělý dárek!

Kryt na mobil s vlastní fotkou levně

Levné obaly na mobil s vlastním potiskem

Celkem produktů: 80

Zobrazení 1-30 z 80 položek