Odolný vlastní obal na iPhone SE 2022 | Hybridní vlastní kryt 2v1
   Odolný vlastní obal na iPhone SE 2022 | Hybridní vlastní kryt 2v1

   Odolný vlastní obal na iPhone SE 2022 | Hybridní vlastní kryt 2v1

   Hodnocení(0)
   439,00 Kč
   599,00 Kč
   Sleva 160,00 Kč
   Včetně DPH
   Vrácení zboží30

   Navrhněte si vlastní odolný obal na mobil iPhone SE 2022. Hybridní obal z pružného silikonového obalu a pevného krytu s možností celopotisku včetně bočních stran Vás dostane do kolen.

   Množství:
   • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
   • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
   • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
   • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

   Navrhněte si vlastní obal na mobil iPhone SE 2022

   Buďte jedineční a navrhněte si vlastní odolný kryt s fotkou. 3D hybridní kryt pomáhá chránit telefon iPhone SE 2022 před poškrábáním či rozbitím při pádu. Téměř nezničitelný barevný potisk zkrášlí obal ze všech stran.


   Podívejte se jak skvěle vypadá vlastní kryt na mobil naživo


   Perfektní potisk ze všech stran

   Navrhněte si vlastní originální potisk na svůj odolný obal na iPhone SE 2022. Potisk Vám vytiskneme ve vysoké kvalitě a vypálíme, takže se stane téměř nezničitelným. Vlastním potisk je odolný proti poškrábání, vodě či UV záření, takže nemusíte mít sebemenší obavu o jeho poničení, jako u konkurenčních tisků.


   Odolný 2v1 obal s vlastní fotkou

   Speciální konstrukce obalu zajišťuje vyšší odolnost před poničením samotného telefonu iPhone SE 2022, a to díky pružnému černému silikonovému obalu, který je vyztužen pevným krytem s vlastním potiskem. Dvojitá ochrana tak chrání podstatně lépe telefon, než běžné vlastní obaly. Díky možnosti kompletního potisku pevného krytu ze všech stran, vypadá hybridní obal naprosto fantasticky.


   Důležitá upozornění

   pro vlastní návrh hybridního 2v1 obalu na iPhone SE 2022

   Váš skvělý originální obal bude zadán do výroby hned, jakmile obdržíme platbu. Z toho důvodu není možné tento pevný obal zaslat na dobírku, ale můžete využít platbu bankovním převodem nebo online kartou či platebním tlačítkem přes platební bránu GoPay.


   Obrázky doporučujeme nahrát ve vyšším rozlišení. V případě horší kvality obrázku bude kryt zrnitý. Rozhodně nedoporučujeme nahrávat obrázky menší než 800x600px. Pokud zůstane v červeném rámečku bílé místo, je možné, že část obalu nebude potištěn. Na pozdější reklamace tohoto rázu, tak nebude brán zřetel. Dále upozorňujeme, že barevné odstíny se mohou na různých monitorech a finálním tisku mírně lišit!


   Poskytnutím fotografie se zaručujete, že vlastníte autorská práva pro její užití. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za porušení autorských práv zákazníky.


   Upozorňujeme také, že v případě vlastního návrhu pevného obalu pro iPhone SE 2022 jde o dodávku zboží na zakázku, tedy zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a nelze tudíž dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (§ 1837 písm. d) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).


   pkvd2v1

   Parametry

   Příslušenství
   Pouzdra, kryty, obaly
   Typ pouzdra a obalu
   Pevný kryt
   Styl
   Vlastní design
   Značka
   iPhone

   Specifické reference

   upc
   5921
   MPN
   854108194
   Nové

   Momentálně žádné hodnocení zakazníků

   Napsat hodnocení
   Odolný vlastní obal na iPhone SE 2022 | Hybridní vlastní kryt 2v1

   Mohlo by vás také zajímat

   Odolný vlastní obal na iPhone SE 2022 | Hybridní vlastní kryt 2v1

   439,00 Kč
   599,00 Kč
   Sleva 160,00 Kč
   Včetně DPH
   Vrácení zboží30