Eko Obaly & Zero Waste Kryty

Ekologické kryty a obaly na mobil jsou sice jen malou kapkou v moři, ale každá kapka se počítá! Všech plastů se nezbavíme, ale snažme se alespoň je šetřit kde to jde.

Eco-Friendly obal na mobil Eco-Friendly obal na mobil

První variantou je obal na mobil nové generace, který je vyroben z ekologicky šetrného přírodního silikagelu. Obal je příjemný na dotek a šetrný k lidské pokožce, odolnější vůči pádům, odření a deformaci. Neskutečnou výhodou je pak jeho vysoká pevnost v roztržení, elasticita, odolnost proti vodě a vůči žloutnutí. I přesto si eko obal udržuje elegantní styl a poskytuje zvýšenou ochranu tlačítek, displeje i zadního fotoaparátu.

Rozložitelný obal z pšeničné slámy | Eco-Friendly Rozložitelný pšeničný obal na mobil

Obal je vyroben z pšeničné slámy, PLA a TPU z přírodního ekologicky šetrného materiálu podobnému vulkanizovanému kaučuku. Obal je příjemný na dotek a šetrný nejen k lidské pokožce. Materiál má vysokou odolnost vůči kyselinám a UV záření, je téměř nehořlavý, odolný vůči rozbití, teplu, vodě, slunečnímu svitu a je hlavně zdravotně nezávadný. Výroba bioplastu PLA, který je základním materiálem kompostovatelným výrobků, je až o 65% energeticky méně náročná, než výroba klasických plastů a nevyužívá se u ní ropa ani přídavné chemické směsi, díky čemu nezpůsobuje hyperaktivitu, alergie ani zvýšení estrogenu v těle.

Pokud je Vám to stále málo eko, zkuste něco lepšího!

100% biologicky rozložitelný kryt | Zero Waste 100% rozložitelný a kompostovatelný obal na mobil

Konec plastů v oceánech! Kompostovatelný kryt na mobil je vyroben z přírodní biomasy, PLA a PBAT. Ekologický 100% rozložitelný obal je kompostovatelný a jeho dobra rozkladu v půdě je 12-18 měsíců. Zero Waste obal je další generací předchozího obalu, kdy je již nejen vyrobený z přírodních materiálů, ekologicky šetrný k naší platnetě a rozložitelný, ale již plně kompostovatelný. Neskutečnou výhodou jsou také vlastnosti daného materiálu, kdy kompostovatelný kryt i přes svoji ekologičnost stále odolá nárazům, tlak rovnoměrně pohltí a chrání mobil před zničením. A kdyby se Vám přece jen podařilo kryt zničit, hoďte jej do kompostu, ať může začít zase další životní cyklus.

Chraňme společně naši planetu!

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 204

Mřížka
Seznam
Seznam 2