Infinix Hot 12i

Obaly a kryty na Infinix Hot 12i ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Infinix Hot 12i

Volba správného krytu na Infinix Hot 12i není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Infinix Hot 12i zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Infinix Hot 12i s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Infinix Hot 12i však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Infinix Hot 12i kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 50

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   229,00 Kč-20,00 Kč sleva249,00 KčBěžná cenaCena
   Pružný obal na Infinix Hot 12i s motivem BapeObal na Infinix Hot 12i s potiskem-Bape
     Stylový průhledný pružný obal na Infinix Hot 12i s potiskem ekologickým a šetrným UV inkoustem s nejvyšší certifikací pro Vaši ochranu.
     229,00 Kč249,00 KčBěžná cena-20,00 Kč slevaCena