Xiaomi Poco X3 GT

Obaly a kryty na Xiaomi Poco X3 GT ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Xiaomi Poco X3 GT

Volba správného krytu na Xiaomi Poco X3 GT není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Xiaomi Poco X3 GT zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Xiaomi Poco X3 GT s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Xiaomi Poco X3 GT však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Xiaomi Poco X3 GT kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 53

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   POCO X3 GT kryt s vlastní fotkou
     Pouzdra, kryty a obaly
     Navrhněte si vlastní kryt na Xiaomi  POCO X3 GT . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na POCO X3 GT bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena
       659,00 Kč-140,00 Kč sleva799,00 KčBěžná cenaCena
       Vlastní pouzdro na mobil Xiaomi POCO X3 GT
         Navrhněte si vlastní knížkové pouzdro na Xiaomi POCO X3 GT . Profesionální potisk certifikovanými inkousty přední a zadní strany flipového pouzdra. Vlastní pouzdro na mobil Xiaomi POCO X3 GT bude vždy jedinečné!
         659,00 Kč799,00 KčBěžná cena-140,00 Kč slevaCena