Xiaomi Poco M4 Pro

Obaly a kryty na Xiaomi Poco M4 Pro ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Xiaomi Poco M4 Pro

Volba správného krytu na Xiaomi Poco M4 Pro není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Xiaomi Poco M4 Pro zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Xiaomi Poco M4 Pro s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Xiaomi Poco M4 Pro však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Xiaomi Poco M4 Pro kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 110

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   659,00 Kč-140,00 Kč sleva799,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní pouzdro na mobil Xiaomi POCO M4 Pro
     Navrhněte si vlastní knížkové pouzdro na Xiaomi POCO M4 Pro . Profesionální potisk certifikovanými inkousty přední a zadní strany flipového pouzdra. Vlastní pouzdro na mobil Xiaomi POCO M4 Pro bude vždy jedinečné!
     659,00 Kč799,00 KčBěžná cena-140,00 Kč slevaCena
       159,00 Kč-20,00 Kč sleva179,00 KčBěžná cenaCena
       Tvrzené ochranné sklo s černými okraji na mobil Xiaomi POCO M4 Pro
         Tvrzené sklo pro Xiaomi  POCO M4 Pro   s  6,43"  s černými okraji. Chraňte displej svého telefonu  Xiaomi  POCO M4 Pro  před prasknutím či poškrábáním obrázek může být ilustrativní
         159,00 Kč179,00 KčBěžná cena-20,00 Kč slevaCena