• Nové
  Obal na Huawei P50 Pro | Přesýpací kryt se srdíčky
  Obal na Huawei P50 Pro | Přesýpací kryt se srdíčky

  Obal na Huawei P50 Pro | Přesýpací kryt se srdíčky

  Hodnocení(0)
  209,00 Kč
  229,00 Kč
  Sleva 20,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30
  Poslední kus skladem

  Přesýpací kryt se srdíčky a glitrama nenechá vaše prsty v klidu. Obal na Huawei P50 Pro upoutá pozornost veškerého okolí, bezpečně ochrání telefon při pádu, skvěle vypadá a je velmi příjemný na dotek.

  Obrázek je pouze ilustrativní.

  Množství:
  • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
  • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
  • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
  • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

  Luxusní obal se třpytkami na Huawei P50 Pro

  Základem je průhledný pružný TPU obal na Huawei P50 Pro, který chrání mobilní telefon po celém jeho obvodu. Na zadní části se pak nachází zdvojená stěna s pevnou vnitřní stranou a měkkou vnější stranou, které vytvářejí prostor pro speciální tekutinu s glitrama a malými srdíčky v růžové barvě. Vnější pružná stěna umožňuje tekutinu se třpytkami mačkat a rozhánět po celém obalu. Obal můžete také libovolně naklánět a nechat působit gravitaci, čímž se tekutina rozmísí a třpytky se srdíčky se dají do pohybu. Důležité varování, je to velice návykové!

  Přesýpací obal chrání displej

  Ochrana před rozbitím displeje

  Silikonový obal na Huawei P50 Pro chrání displej

  Kompletní obepnutí telefonu s mírným přesahem přes displej zvyšuje ochranu displeje při čelním nárazu. Obal na Huawei P50 Pro však chrání displej i před ostatními nárazy a pády. Zadní dvojitá stěna s tekutinou funguje podobně jako airbag a mnohem lépe ochrání jak displej, tak i celý telefon při pádu a způsobenému nárazu, který může poškodit i vnitřní hardware telefonu. Doporučujeme přesýpací kryt se srdíčky zkombinovat s vhodným tvrzeným sklem, případně speciálním ochranným filmem či fólií, které Vám pomůžou ochránit telefon i před poškrábáním.

  Dívčí obal na Huawei P50 Pro

  Antistresový obal na Huawei P50 Pro

  Stylový obal v oblíbených barvách nejen dívek a žen

  Originalitu tvoří především zadní dvojitá stěna s kapalinou, srdíčky a třpytkami v růžové barvě, které se dají do pohybu při otočení, či mačkání obalu. Nejoblíbenější růžová barva dodává krytu ženskost, eleganci a smyslnost. Jemná zadní stěna umožňuje obal mačkat a tekutinu uvnitř rozmíchávat, čímž dochází k pohybu glitrů a srdíček a telefon v obalu doslova ožije. Mačkání Vám snadno pomůže od stresu a nervozity, ale musíme Vás varovat, je to velice návykové!

  Přesýpací obal se srdíčky chrání i zadní kameru

  Ochrana před rozbitím fotoaparátu

  Silikonový obal na Huawei P50 Pro chrání zadní fotoaparát

  Obal má dvojitou vyztuženou zadní stěnu, takže bez problému ochrání i ty nejvystouplejší fotoaparáty, které běžně přicházejí k úhonu. Pružný obal na Huawei P50 Pro tím chrání zadní fotoaparát jak před rozbitím, tak i poškrábáním, které je největším nepřítelem kvalitních fotografií. Pro dokonalou ochranu doplňte obal o tvrzené ochranné sklíčko a zachovejte si ostré fotky po celou dobu životnosti telefonu!

  Silikonový obal na mobil zmírní dopad a nárazy

  Obal na mobil s airbagem

  Odolný obal co zmírní dopad a nárazy

  Efektivní zmírnění dopadu i z větší výšky, všech nárazů a otřesů jsou jednou z několika skvělých vlastností zdvojené zadní stěny přesýpacího krytu na Huawei P50 Pro.

  Obal při pádu na zadní stranu veškerou energii rovnoměrně přenese do tekutiny, a ta ji postupně vstřebá, čímž zmírní výsledný náraz na samotné mobilní zařízení. Díky obepnutí celého telefonu, je Huawei P50 Pro chráněn i při nárazech z bočních stran. Mírně vyvýšený přesah přes displej pak částečně chrání i samotný displej.


  Obrázky v popise vlastností přesýpacího obalu se srdíčky na Huawei P50 Pro jsou pouze ilustrativní!

  tpuheart
  3 ks

  Parametry

  Příslušenství
  Pouzdra, kryty, obaly
  Typ pouzdra a obalu
  Pružný obal
  Styl
  Extravagantní
  Značka
  Huawei

  Specifické reference

  MPN
  854108936
  Nové

  Momentálně žádné hodnocení zakazníků

  Napsat hodnocení
  Obal na Huawei P50 Pro | Přesýpací kryt se srdíčky

  Mohlo by vás také zajímat

  Obal na Huawei P50 Pro | Přesýpací kryt se srdíčky

  209,00 Kč
  229,00 Kč
  Sleva 20,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30