Obal s vlastní fotkou na mobil Xiaomi Mi 11 Lite
   Obal s vlastní fotkou na mobil Xiaomi Mi 11 Lite

   Obal s vlastní fotkou na mobil Xiaomi Mi 11 Lite

   Hodnocení(0)
   299,00 Kč
   399,00 Kč
   Sleva 100,00 Kč
   Včetně DPH
   Vrácení zboží30

   Obal na mobil s vyztuženými zády na Xiaomi mi 11 Lite. Vlastní obal s fotkou, na který je možné vytisknout Vaši fotku, obrázek či libovolný text. Pružný TPU obal je černý a obsahuje kovovou výztuž, pro lepší ochranu Vašeho telefonu.

   Množství:
   • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
   • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
   • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
   • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

   Navrhněte si vlastní obal na mobil Xiaomi Mi 11 Lite

   Vylaďte si svůj telefon s parádním obalem. Pružný obal je vyroben z černého TPU a doplněn tvrzeným potisknutelným kovovým plátem pro lepší ochranu telefonu. Obal je vyroben speciálně na Xiaomi Mi 11 Lite a ochrání jej před poškrábáním, odřením či rozbitím při pádu.


   nezničitelný potisk pro vlastní obal na mobil Xiaomi Mi 11 Lite

   Obal s vlastní fotkou

   Odolný potisk obalu s kovovou výztuží na Xiaomi Mi 11 Lite

   Díky velmi odolnému potisku prováděného při vysokých teplotách na kovový plát nemusíte mít sebemenší obavu o poškrábání vašeho motivu. Barevnému potisku nevadí voda ani poškrábání. Potisk je navíc tak odolný, že přežije Váš telefon i samotný obal.


   Vlastní obal jako ochrana na Xiaomi Mi 11 Lite

   Komplexní ochrana na Xiaomi Mi 11 Lite

   Obvodový rámeček obalu je z pružného materiálu, takže jej můžete ohýbat a nasadit na telefon i přesto, že jej obepíná ze všech stran. Boční rámeček navíc lehce přesahuje hranu displeje, takže chrání před odřením a přímým čelním celoplošným nárazem i samotný displej. Celkovou pevnost obalu pak dodává několik speciálních vrstev na jeho zadní části. Pro dokonalou ochranu je však dobré přidat nějakou speciální formu ochrany displeje na Xiaomi Mi 11 Lite.


   Luxusní vlastní obal je navržen speciálně na Xiaomi Mi 11 Lite

   Vlastní obal s fotkou

   Vytvořen pro Xiaomi Mi 11 Lite

   Pružný TPU obal na mobil s fotkou je vyroben speciálně pro telefon Xiaomi Mi 11 Lite. Obsahuje všechny potřebné výřezy na fotoaparát, tlačítka, sluchátka... Máte tak jistotu, že obal s vlastním potiskem bude skvěle pasovat.


   Důležitá upozornění

   pro návrh vlastního obalu s fotkou na mobil s fotkou pro Xiaomi Mi 11 Lite

   Váš skvělý originální obal bude zadán do výroby hned, jakmile obdržíme platbu. Z toho důvodu není možné tento pevný obal zaslat na dobírku, ale můžete využít platbu bankovním převodem nebo online kartou či platebním tlačítkem přes platební bránu GoPay.


   Obrázky doporučujeme nahrát ve vyšším rozlišení. V případě horší kvality obrázku bude kryt zrnitý. Rozhodně nedoporučujeme nahrávat obrázky menší než 800x600px. Pokud zůstane v červeném rámečku bílé místo, je možné, že část obalu nebude potištěn. Na pozdější reklamace tohoto rázu, tak nebude brán zřetel.


   Poskytnutím fotografie se zaručujete, že vlastníte autorská práva pro její užití. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za porušení autorských práv zákazníky.


   Upozorňujeme také, že v případě vlastního návrhu vlastního obalu na mobil pro Xiaomi Mi 11 Lite jde o dodávku zboží na zakázku, tedy zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a nelze tudíž dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (§ 1837 písm. d) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).

   Tvrzené sklo je odolné proti poškrábání, ale není nezničitelné. Jeho odolnost je kompenzována vyšší křehkostí při lámání. Tvrzené sklo lze při ohýbání snadno zlomit. Z tohoto důvodu je třeba opatrnosti při nasazování vlastního obalu s fotkou na mobil. Nikdy nenasazujte obal na jiný typ telefonu, než na který je určen! Při nasazování obal neohýbejte. Nejdříve nasuňte horní stranu telefonu do obalu a poté opatrně nasaďte obal přes dolní rohy.

   Vlastní obal na mobil se sklěněnými zády


   vlobnm

   Parametry

   Příslušenství
   Pouzdra, kryty, obaly
   Typ pouzdra a obalu
   Pružný obal
   Styl
   Vlastní design
   Značka
   Xiaomi

   Specifické reference

   upc
   7913
   MPN
   854107913

   Momentálně žádné hodnocení zakazníků

   Napsat hodnocení
   Obal s vlastní fotkou na mobil Xiaomi Mi 11 Lite

   Mohlo by vás také zajímat

   Obal s vlastní fotkou na mobil Xiaomi Mi 11 Lite

   299,00 Kč
   399,00 Kč
   Sleva 100,00 Kč
   Včetně DPH
   Vrácení zboží30