Odolný kryt na Nothing Phone (1) | Panzer case
   Odolný kryt na Nothing Phone (1) | Panzer case
   Odolný kryt na Nothing Phone (1) | Panzer case

   Odolný kryt na Nothing Phone (1) | Panzer case

   Hodnocení(0)
   239,00 Kč
   329,00 Kč
   Sleva 90,00 Kč
   Včetně DPH
   Vrácení zboží30
   Skladem

   Panzer case odolný kryt na Nothing Phone (1) si hravě poradí s veškerými pády a nárazy. Navíc Vás dostanou skvělé vychytávky, jako otočný ring 360°, stojánek, či kompatibilita s magnetickými držáky na mobil.

   obrázky jsou ilustrační

   Motiv :
   Množství:
   • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
   • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
   • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
   • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

   Odolný kryt na Nothing Phone (1)

   Pevný a odolný kryt na Nothing Phone (1) je složen ze 4 částí. Pevný skelet dodává odolnost a poskytuje výztuhu a díky speciálnímu materiálu na něm neulpívají otisky prstů, takže kryt vypadá stále úžasně. Druhý pružný silikonový obal pak obepíná celý telefon a chrání jej před nárazy. Kovový otočný 360° Ring na prst pro jistější uchycení a funkci stojánky spolu s kovovým plátem pro využití magnetických držáků, pak perfektně doplňují zbylou část obalu. 

   Odolný obal na mobil Panzer case

   Ultra tenký odolný kryt na Nothing Phone (1)

   Ultra tenký odolný kryt na Nothing Phone (1)

   Odolný kryt na mobil s tloušťkou pouhých 0,5mm

   Díky speciální konstrukci je odolný kryt tenký pouze 0,5mm a přesto zajišťuje ochranu jako mnohem tlustší odolné kryty. Kryt má samozřejmě mnoho vystouplých částí, které jeho tloušťku v daných místech navyšují, ale celkově tak kryt působí mnohem elegantněji a nezvětšuje tolik telefon jako běžné odolné obaly. Nejvyšší tloušťka je v oblasti otočného Ringu s kovovým plátem. Mimo něj jsou na zadní části silikonové airbagy, které jsou příjemné na dotek a při pádu jej podstatně utlumují.

   Magnetický držák do auta na mobil

   Magnetický držák na mobil

   Odolný kryt s integrovaným držákem

   Odolný kryt je plně kompatibilní se všemi magnetickými držáky do auta a některými držáky Ringů. Díky integrovanému kovovému plátu nemusíte nikam lepit plechové kolečko. Odolný kryt na Nothing Phone (1) stačí jen přiložit. Vhodným magnetickým držákem je například malý kulatý a nenápadný magnetický držák do auta, který využijete i v kuchyni či koupelně. Oblíbeným je také magnetický držák do větrací mřížky.

   Odolný kryt na mobil s Ringem na prst

   360° otočný Ring na prst

   Odolný kryt na Nothing Phone (1) s Ringem

   Otočný Ring na prst je super vychytávkou, kterou oceníte až po poznáte. Nejen že díky Ringu vytvoříte stojánek na mobil, ale díky možnosti vyklopení až o 150° a možnosti otáčení o 360° dokážete obalem na Nothing Phone (1) nevídané věci. S Ringem na prstu jste mnohem jistější v uchopení telefonu, takže jej můžete snadno ovládat i jednou rukou a dosáhnete i tam, kam běžně máte problém. Pevnost úchopu však teprve oceníte při focení selfie či pózování na místech, kde by Vám mohl telefon spadnout.

   Kryt na Nothing Phone (1) se stojánkem

   Gadgety, které musíte mít

   Právě již zmíněný otočný Ring na prst, který Vám bude neocenitelným pomocníkem v mnoha situacích, oceníte i v klidu domova či ve vlaku. Tento Ring stačí vyklopit a rázem máte stojánek, takže můžete pohodlně sledovat filmy, videa na YouTube či s bezdrátovou klávesnicí hravě odepisovat na e-maily.

   Odolný kryt na Nothing Phone (1) disponuje stojánkem

   Odolný kryt na mobil s ochranou zadního fotoaparátu

   Poškrábaný foťák u Nothing Phone (1)

   Odolný kryt chrání i zadní kameru

   Výřez na zadní fotoaparát má odolný kryt na Nothing Phone (1) dostatečně hluboký, aby fotoaparát zbytečně nevyčníval a nedošlo k jeho poškrábání. Odstraňuje tak neduhy často vystouplejších částí s fotoaparáty moderních telefonů, které jsou náchylnější na poškrábání či poškození a s tím související nenávratné zhoršení kvality pořízených fotografií a videí. Pro dokonalou ochranu je vhodné použít i tvrzené ochranné sklíčko, čímž si zachováte ostré fotky po celou dobu životnosti telefonu!

   Ochranný kryt na mobil s ochranou displeje

   Zvýšená ochrana displeje

   Odolný kryt s ochranou displeje

   Pružná silikonová část krytu dokonale obepíná celý telefon včetně okrajů displeje. Pro zvýšenou odolnost má odolný kryt zvýšené hrany kolem displeje a podstatně lépe chrání displej před rozbitím. S krytem  na Nothing Phone (1) můžete klidně vzít svůj telefon do terénu a nemít strach ze zničení. Již se nemusíte bát o svůj telefon, jeho poškrábání či dokonce zničení. Vhodným doplňkem pro ještě lepší ochranu je tvrzené sklo, případně speciální ochranný film či fólie.

   Silikonový obal na Nothing Phone (1) s pevným skeletem

   Panzer case na Nothing Phone (1)

   Odolný kryt na mobil v hybridním provedení

   Kombinaci toho nejlepšího ze 2 naprosto rozdílných materiálů představuje odolný hybridní kryt. Vnější pevný skelet s povrchovou úpravou proti ulpívání otisků prstů tvoří oporu a zpevňuje celou konstrukci. Vnitřní pružná silikonová část perfektně obepíná telefon a mimo precizní formátování jednotlivých funkčních prvků má promyšlené ochranné prvky zmírňující nárazy. 

   Panzer case odolný obal má precizní výřezy a tvary

   Přesné výřezy krytu na Nothing Phone (1)

   Odolný obal s výřezy 1:1

   Precizní výřezy a dokonale ergonomicky tvarovaná tlačítka ladící s krytem na Nothing Phone (1) jsou sladěny jak tvarově, tak i barevně. Veškeré výřezy i tlačítka jsou navrhnuta přesně podle konkrétního modelu a v souladu s ochrannými prvky odolného obalu.

   Odolný obal na mobil zmírní dopad a nárazy

   Odolný kryt na mobil chrání před nárazy

   Kryt Panzer case vyniká nejen svoji pevností či pružností, ale právě kombinací těchto dvou materiálů. Kryt na Nothing Phone (1) efektivně zmírňuje nárazy při dopadu a systematicky je pohlcuje v pružné části, která je proti deformaci vyztužena pevným skeletem. Při pádu může dojít nejen k poškrábání telefonu, či prasknutí displeje, ale náraz může napáchat i velké škody uvnitř telefonu.

   Neskutečnou výhodou jsou pak již zmíněné vychytávky jako integrovaný kovový plát pro magnetické držáky a otočný Ring 360° s možností stojánku.


   Obrázky v popise vlastností odolného obalu na Nothing Phone (1) jsou pouze ilustrativní!

   panzercase
   4 ks

   Parametry

   Příslušenství
   Pouzdra, kryty, obaly
   Typ pouzdra a obalu
   Odolný obal

   Specifické reference

   MPN
   854109150
   Nové

   Momentálně žádné hodnocení zakazníků

   Napsat hodnocení
   Odolný kryt na Nothing Phone (1) | Panzer case

   Mohlo by vás také zajímat

   Odolný kryt na Nothing Phone (1) | Panzer case

   239,00 Kč
   329,00 Kč
   Sleva 90,00 Kč
   Včetně DPH
   Vrácení zboží30