• Sleva!
  Rozložitelný obal na iPhone 7 Plus | Eco-Friendly
  Rozložitelný obal na iPhone 7 Plus | Eco-Friendly

  Rozložitelný obal na iPhone 7 Plus | Eco-Friendly

  Hodnocení(0)
  99,00 Kč
  599,00 Kč
  Sleva 500,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30
  Skladem

  Obal na mobil z pšeniceRozložitelný obal na iPhone 7+ je šetrný k životnímu prostředí. Eco-Friendly obaly jsou novým trendem a nezatěžují naši přírodu.

  Obrázky mohou být ilustrativní, výřezy nemusí odpovídat skutečnosti

  Motiv :
  Množství:
  • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
  • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
  • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
  • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

  Eco-Friendly

  Rozložitelný obal na iPhone 7 Plus

  Ekologický obal na iPhone 7 Plus je nejen šetrný k naší přírodě, ale je součástí přírodního cyklu, kde se díky kompostováním stane hnojivem pro další materiál a nezanechá po sobě téměř žádnou stopu. Už nekupujte obyčejné plastové obaly a kryty a pomáhejte chránit naši zemi. Eco-Friendly obal je odolný vůči pádům a odření, je elastický a není náchylný na deformaci. Dopřejte svému telefonu také trochu eko!

  Eco Friendly obal na iPhone 7 Plus

  Eco-friendly obal na mobil iPhone 7 Plus

  obal na mobil z pseniceEco-Friendly obal na mobil

  Rozložitelný a ekologicky šetrný obal

  Ekologický obal na iPhone 7 Plus je vyroben z přírodní biomasy, konkrétně ze škrobu z pšeničné slámy, PLA a TPU z přírodního ekologicky šetrného materiálu podobnému vulkanizovanému kaučuku. Obal je příjemný na dotek a šetrný nejen k lidské pokožce. Materiál má vysokou odolnost vůči kyselinám a UV záření, je téměř nehořlavý, odolný vůči rozbití, teplu, vodě, slunečnímu svitu a je hlavně zdravotně nezávadný. Výroba bioplastu PLA, který je základním materiálem kompostovatelným výrobků, je až o 65% energeticky méně náročná, než výroba klasických plastů a nevyužívá se u ní ropa ani přídavné chemické směsi, díky čemu nezpůsobuje hyperaktivitu, alergie ani zvýšení estrogenu v těle.

  Pružný rozložitelný obal na iPhone 7 Plus

  Obal na iPhone 7 Plus Eco-Friendly

  Skvělé vlastnosti a výhody eko obalu

  Geniální kombinací přírodních a rozložitelných materiálů bylo dosaženo ekologicky šetrného obalu, který současně dosahuje a v některých ohledech i přesahuje klasické obaly na mobil z klasických plastů vyrobených z fosilních paliv. BIOplasty jsou vhodnou alternativou především u výrobků s kratší dobou životnosti v řádech několika málo let. Vzhledem k době, kterou většině z nás vydrží telefon a frekvenci výměny obalů na mobil, je obal na iPhone 7 Plus ideálním výrobkem pro ekologicky rozložitelný produkt z BIOplastu.

  Ekologický obal chrání displej

  Obal s ochranou displeje

  Rozložitelný obal ochrání i displej telefonu iPhone 7 Plus

  Díky mírnému přesahu okrajů kompostovatelného obalu je telefon iPhone 7 Plus chráněn i před pády a nárazy. Okraj obalu je vyztužen mírně přes displej a tím pomáhá chránit displej při pádu na zem. Přesto je obal velmi lehký a tenký a na telefonu působí velmi příjemně. Již se nemusíte bát žádných odřených rohů, či poškrábaného telefonu.

  Pro ještě lepší ochranu telefonu doporučujeme ochranu doplnit vhodným tvrzeným sklem, případně speciálním ochranným filmem či fólií.

  Ekologický kryt se zvýšenou ochranou fotoaparátu

  Pružný obal s ochranou fotoaparátu

  Kompostovatelný obal chrání i fotoaparát telefonu iPhone 7 Plus

  Obal z přírodní biomasy má, i přes svoji rozložitelnost, skvělé vlastnosti. Pružný obal na iPhone 7 Plus disponuje mírným přesahem kolem zadního fotoaparátu, který pouze minimálně zvětšuje rozměry telefonu, přičemž ale dostatečně chrání zadní čočku fotoaparátu před poškrábáním či rozbitím při pádu.

  Pro dokonalou ochranu zadního fotoaparátu přidejte tvrzené ochranné sklíčko a zachovejte si ostré fotky po celou dobu životnosti telefonu!

  Ekologický kryt má precizní výřezy a tvary

  Přesné výřezy 1:1 obalu na iPhone 7 Plus

  Perfektní biologicky rozložitelný obal na iPhone 7 Plus

  Precizní výřezy a dokonale ergonomicky tvarovaná tlačítka ladící s celkovým obalem na iPhone 7 Plus nezůstanou nikdy bez povšimnutí. Jednoduchý a přitom elegantní styl umocňuje dojem, kterým obal působí.

  Obal z přírodních materiálů na iPhone 7 Plus

  Kompostovatelný obal na iPhone 7 Plus

  Eko obaly nejsou recyklovatelné, ale kompostovatelné!

  Recyklovat je dobré, ale ještě lepší je odpadům předcházet! Biologickým rozkladem nezůstane žádný odpad, který by se musel dále pracně zpracovávat, protože vždy je jednoduší vyrábět z nové suroviny, než ji nejdříve zpracovávat. Ekologické kryty z PLA materiálů navíc nejsou alergenní, neškodí zvířatům, jsou šetrné i lidské pokožce a přátelské k životnímu prostředí.

  Pružný obal s podporou bezdrátového nabíjení

  Podpora bezdrátového nabíjení

  Ekologický obal z přírodní biomasy neobsahuje kovové ani jiné částice, které by nenarušovaly bezdrátové nabíjení. Telefon tak snadno můžete nabíjet i bezdrátově, ať již přímo nebo pomocí speciální nabíjecí vložky pro bezdrátové nabíjení.

  Ekologický obal zmírní dopad a nárazy

  Odolný obal před nárazy

  Ekologický obal zmírní dopad a nárazy

  Efektivní zmírnění dopadu i z větší výšky, všech nárazů a otřesů jsou jednou z několika skvělých vlastností revolučního ekologicky rozložitelného obalu na iPhone 7 Plus.

  Obal při pádu veškerou energii rovnoměrně přenese a postupně vstřebá, čímž zmírní výsledný náraz na samotné mobilní zařízení.

  Životní cyklus rozložitelného obalu na iPhone 7 Plus

  Právě díky své biologické odbouratelnosti se rozložitelné obaly poměrně v krátkém čase rozloží a neznečišťují ekosystém. Mimo to snižují produkci skleníkových plynů jako CO2 a šetří neobnovitelné fosilní zdroje, jako je ropa. Zdravotně nezávadný pružný kryt je vyroben z přírodní biomasy a po skončení jeho využitelnosti se kompostováním rozloží a stane se hnojivem pro další plodiny, z nichž může být znovu vyroben nový rozložitelný obal. 

  Ekologicky šetrný obal na iPhone 7 Plus


  Obrázky v popise vlastností kompostovatelného obalu na iPhone 7 Plus jsou pouze ilustrativní!

  ecocase
  4 ks

  Parametry

  Příslušenství
  Pouzdra, kryty, obaly
  Typ pouzdra a obalu
  Pružný obal
  Styl
  Jednoduchý
  Značka
  iPhone

  Specifické reference

  upc
  5566002
  MPN
  854105566
  Nové

  Momentálně žádné hodnocení zakazníků

  Napsat hodnocení
  Rozložitelný obal na iPhone 7 Plus | Eco-Friendly

  Mohlo by vás také zajímat

  Rozložitelný obal na iPhone 7 Plus | Eco-Friendly

  99,00 Kč
  599,00 Kč
  Sleva 500,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30