• Nové
  Vlastní pouzdro na Samsung Galaxy M53 5G | Vlastní Design
  Vlastní pouzdro na Samsung Galaxy M53 5G | Vlastní Design

  Vlastní pouzdro na Samsung Galaxy M53 5G | Vlastní Design

  Hodnocení(0)
  659,00 Kč
  799,00 Kč
  Sleva 140,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30
  Poslední kus skladem

  Navrhněte si vlastní knížkové pouzdro na Samsung Galaxy M53 5G. Profesionální potisk certifikovanými inkousty přední a zadní strany flipového pouzdra. Vlastní pouzdro na mobil Samsung Galaxy M53 5G bude vždy jedinečné!

  Množství:
  • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
  • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
  • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
  • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

  Vlastní pouzdro na mobil Samsung Galaxy M53 5G

  Buďte jedineční a navrhněte si vlastní pouzdro na mobil s fotkou, motivem, designem, logem či čímkoli co Vás jenom napadne. Telefon máte stále po ruce, tak ať podle toho vypadá. Mějte po ruce i své nejkrásnější vzpomínky, děti, vnoučata nebo motivační obrázky a texty. Na vlastní kryt Vám natiskneme téměř cokoli. V těžkých chvílích každý snadno propadne smutku a nejistotě, tak chraňte svůj telefon před zničením vlastním pouzdrem a on bude chránit zase Vás. Vždy když Vás přepadne úzkost nebo se budete cítit slabí, stačí mít na očích telefon s Vaším jedinečným krytem a už pouhým pohledem Vás vždycky nakopne, dodá Vám odvahu nebo rozesměje. Vyjádřete co ve Vás je!

  Pouzdro na mobil Samsung Galaxy M53 5G s vlastní fotkou

  Žádné šméčko, ale kvalitní flipové pouzdro s magnetickým zavíránim pro mobil Samsung Galaxy M53 5G obsahuje vnitřní kapišky na karty a díky vnitřní pružné silikonové vložce chrání ještě lépe před poškrábáním či rozbitím při pádu. Vlastní pouzdro na mobil Samsung Galaxy M53 5G obsahuje všechny potřebné výřezy na fotoaparát, tlačítka, sluchátka... Máte tak jistotu, že pouzdro s vlastním potiskem bude skvěle pasovat.

  Eco-Friendly potisk

  Vlastní potisk na mobil je prováděn na profesionálním zařízení s certifikovanými inkousty japonské kvality. Stejně jako pouzdro, tak i především inkoust vybíráme tak, aby byl co nejšetrnější k přírodě a lidské pokožce. Telefon včetně vlastního pouzdra držíte spoustu času v ruce a proto si dáváme záležet na výběru inkoustu. Inkoust musí splňovat ta nejpřísnější kritéria a být zdravotně nezávadný. Proto používáme pouze ty nejkvalitnější dostupné inkousty na trhu!

  Online designér & Pomoc grafika

  Dokonalý návrh není snadný, proto nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. U nás si můžete svůj návrh snadno vytvořit v online designéru, kde hned vidíte, jak bude pouzdro vypadat. Nevíte si rady? Mrkněte na stručný návod jak si vyrobit vlastní kryt. Náš grafik navíc všechny kryty a pouzdra před tiskem kontroluje a drobné nedostatky odstraní. Pokud si nejste svým návrhem na 100% jisti, stačí napsat do poznámky u objednávky grafikovi prosbu o pomoc a návrh Vám upraví.

  Dárková krabička ZDARMA

  Pouzdro s vlastním potiskem je parádní dárek ať už pro Vás samotné nebo pro kohokoli jiného. Proto je automaticky balíme do dárkové magnetické krabičky bez jakéhokoli potisku nebo našeho loga. Na krabičku si můžete napsat svůj vzkaz nebo přání a hned darovat.

  Důležitá upozornění

  pro vlastní pouzdro na mobil Samsung Galaxy M53 5G

  Vaše skvělé vlastní pouzdro na mobil bude zadáno do výroby hned, jakmile obdržíme platbu. Z toho důvodu není možné vlastní pouzdro zaslat na dobírku, ale můžete využít platbu bankovním převodem nebo online kartou či platebním tlačítkem přes platební bránu GoPay.

  Obrázky doporučujeme nahrát ve vyšším rozlišení. V případě horší kvality obrázku může být potisk zrnitý. Rozhodně nedoporučujeme nahrávat obrázky menší než 800x600px. Pokud zůstane v červeném rámečku bílé místo, je možné, že část obalu nebude potištěna. Na pozdější reklamace tohoto rázu, tak nebude brán zřetel.

  Potisk je prováděn převážně na černé knížkové pouzdro. Mírná odlišnost barev může být způsobena také rozdílným nastavením zobrazovacího zařízení.

  Poskytnutím fotografie se zaručujete, že vlastníte autorská práva pro její užití. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za porušení autorských práv zákazníky.

  Upozorňujeme také, že v případě vlastního pouzdra na Samsung Galaxy M53 5G jde o dodávku zboží na zakázku, tedy zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a nelze tudíž dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (§ 1837 písm. d) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).

  fpvd
  3 ks

  Parametry

  Příslušenství
  Pouzdra, kryty, obaly
  Typ pouzdra a obalu
  Knížkové pouzdrol
  Styl
  Vlastní design
  Značka
  Samsung

  Specifické reference

  upc
  890201
  MPN
  854108914

  Momentálně žádné hodnocení zakazníků

  Napsat hodnocení
  Vlastní pouzdro na Samsung Galaxy M53 5G | Vlastní Design

  Mohlo by vás také zajímat

  Vlastní pouzdro na mobil Samsung Galaxy M53 5G

  Vlastní pouzdro na Samsung Galaxy M53 5G | Vlastní Design

  659,00 Kč
  799,00 Kč
  Sleva 140,00 Kč
  Včetně DPH
  Vrácení zboží30