Selfie tyč se stabilizátorem ST302 | tripod stativ | BT ovládání
   Selfie tyč se stabilizátorem ST302 | tripod stativ | BT ovládání

   Selfie tyč se stabilizátorem ST302 | tripod stativ | BT ovládání

   Hodnocení(0)
   1 399,00 Kč
   1 699,00 Kč
   Sleva 300,00 Kč
   Včetně DPH
   Vrácení zboží30

   Selfie tyč se stabilizátorem ST302 je vyrobena z kvalitních materiálů, váží 154g a 132g stabilizátor, vejde se i do kapsy u kalhot a dostane Vás svým stylovým designem ve 2 barevných variantách. Luxusní kompaktní selfie tyč obsahuje integrovaný tripod stativ, odnímatelné Bluetooth dálkové ovládání, 1/4" univerzální kamerový šroub a stabilizátor s držákem pro telefon.

   Motiv :
   Množství:
   • Bezpečná a rychlá platba kartouBezpečná a rychlá platba kartou
   • Doprava ZDARMA od 1000 KčDoprava ZDARMA od 1000 Kč
   • U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!U nás můžete zboží vrátit do 30ti dnů!
   • Kvalita ověřena zákazníkyKvalita ověřena zákazníky

   Stylová kompaktní Selfie tyč se stabilizátorem ST302

   Vybíráme pro Vás to nejlepší a za tohle můžeme dát opravdu ruku do ohně. Dlouho jsme hledali kvalitní a dostatečně dobrou selfie tyč pro nás samotné, až jsme našli výrobce, který byl schopný nám ji vyrobit. To co umí selfie tyč ST302 neumí žádná jiná. Updatovaná selfie tyč ST302 o stabilizátor je naprosto TOP. Kompaktní rozměry s hliníkovou konstrukcí a nosností až 15 Kg jsou naprosto geniální, samotná selfie tyč má přitom pouhých 154g. a stabilizátor má 132g. Ve 21,6 cm přitom najdeme zakomponovaný tripod stativ, 1/4" kamerový šroub, dálkové ovládání a hlavně 70cm dlouhou selfie tyč. K tomu 7,5cm velký stabilizátor s vestavěným držákem telefonu.

   Kompaktní selfie tyč ST302

   Kompaktní design All-in-One

   Elegantní styl a promyšlený design

   Každý prvek selfie tyče je důmyslně promyšlen, aby zapadal do celkového designu a přitom dokonale plnil svoji funkci. Celá selfie tyč je schovaná do elegantního válečku, který snadno vložíte do kabelky či větší kapsy. Ať se jedná o tripod stativ, 1/4" univerzální kamerový šroub či dálkové ovádání, vše je systematicky zakomponováno do těla selfie tyče.

   Heavy Duty Selfie tyč s nosností 15 Kg

   Heavy Duty Selfie tyč

   Extra lehká hliníková konstrukce s nosností až 15Kg

   Luxusní provedení selfie tyče již samo o sobě napovídá použití kvalitních materiálů. 90% konstrukce je vyrobeno z hliníku, který zaručuje lehkost, selfie tyč váží pouze 154g a přitom dostatečnou pevnost a odolnost. Selfie tyč má nosnost až 15 Kg, čímž se žádná jiná selfie tyč v dané kategorii pochlubit nemůže. Kvalitu použitého materiálu a zpracování poznáte již pouhým pohledem. Rozdíl mezi obyčejnou selfie tyčí a touto poznáte hned., stačí vzít selfie tyč do ruky, a už nikdy nebudete chtít žádnou jinou!

   Extra dlouhá selfie tyč 80cm

   Stylová a dlouhá seflie tyč 70cm

   8mi dílný hliníkový prut v kompaktním provedení

   Složená selfie tyč měří pouhých 21,6 cm, a to včetně tripod stativu, univerzálního 1/4" kamerového šroubu a BT ovládání. Po rozložení se natáhne na úctyhodných 70 cm.

   Selfie tyč s dálkovým ovládáním 10m

   Dálkové ovládání s dosahem 10m

   Selfie tyč s Bluetooth odnímatelným dálkovým ovládáním

   Selfie tyč disponuje dálkovým ovládáním s Bluetooth připojením s dosahem 10m. Ovladač spárujete se svým mobilním telefonem a můžete začít pořizovat selfie. Stačí stisknout tlačítko spouště na selfie tyči a připevněný mobil pořídí parádní fotografii. Žádná složitá manipulace. A pokud chcete kolektivní fotografii, není nic jednoduššího, než rozdělat stativ, postavit jej na vhodné místo, dálkové ovládání si vzít do ruky a žádné čekání na samospoušť ale smršť fotografií v těch nejlepších záběrech. Stačí stisknout tlačítko ovladače, který máte právě v ruce!

   Selfie tyč s důmyslně integrovaným držákem na mobilní telefon

   Integrovaný 360° otočný držák na mobil

   Stylově zakomponovaný držák na telefon

   Mnoho selfie tyčí nemá příliš koncepčně řešený držák mobilního telefonu, často není ani otočný a mnoho selfie tyčí držák nemá vůbec a je třeba jej nosit s sebou zvlášť a dlouze instalovat. Verze ST302 se stabilizátorem obsahuje integrovaný, plně otočný a sklápěcí držák pro mobil přímo v těle stabilizátoru.

   Selfie tyč s otočným držákem na mobilní telefon

   2 pohohy otočného držáku na mobil

   Jednoduché ovládání a více režimů

   Stabilizátor selfie tyče umožňuje použití jak v zapnutém režimu, tak vypnutém. Stačí držák telefonu vysunout a dostanete se do uvolněného režimu. Pro volbu horizontální nebo vertikální držák jednoduše do této polohy natočte a zafixujte opětovným zasunutím. Případně v uvolněné pozici zapněte stabilizaci a držák se již natočí sám. Otáčet jej pak můžete stisknutím tlačítka na stablizátoru či krátkým podržením v nové poloze. Vyberte si styl který Vám nejvíce vyhovuje.

   Gimbal selfie tyč

   Selfie tyč se stabilizátorem

   Stabilizátor obrazu Vám zajistí neskutečné snímky

   Integrovaný držák na mobil ve stabilizátoru je otočný o 360° a disponuje funkcí zámku, pro ukotvení vybrané polohy. Držák můžete používat v horizontální i vertikální poloze i s vypnutým stabilizátorem.

   Selfie tyč se stabilizátorem

   Gimbal držák na mobil

   Důležitá stabilizace obrazu i s mobilem

   Jednoosý gimbal umožňuje snadno stabilizovat obraz v té nejdůležitější ose pohybu, takže Vaše fotografie a videa budou fantastická. Rozdíl mezi běžnou selfie tyčí a gimbalem či selfie tyčí se stabilizátorem poznáte hned. Již žádná rozostřená videa a prudké třepavé pohyby. Se stabilizátorem dosáhnete plynulého ostrého videa jako profesionálové.

   Selfie tyč s univerzálním kamerovým šroubem

   Univerzální 1/4" kamerový šroub

   Využijte svoji selfie tyč na maximum

   Na univerzální kamerový šroub 1/4" můžete přidat stabilizátor, který je součástí balení selfie tyče ST302, další držák, GoPro, kompaktní fotoaparát, kameru či libovolné příslušenství. Tím to ale nekončí! Můžete využít speciální příslušenství jako panoramatický rotátor.

   Tripod stativ a selfie tyč v jednom

   Tripod stativ na mobil

   Pevný a maximálně stabilní stativ pro telefon

   Kvalitní materiál a ještě kvalitněji navržená konstrukce s precizním zpracováním zajišťuje maximální stabilitu stativu. Stativ má pogumované nožičky pro lepší přilnavost k povrchu a heavy duty konstrukci s nosností až 15 Kg! Stativ pevně stojí v jakýchkoli podmínek, což mohou ostatní selfie tyče pouze tiše závidět.

   Obsah balení a volitelné příslušenství selfie tyče ST302

   Obsah balení:
   Selfie tyč ST302
   Stabilizátor s integrovaným držákem telefonu
   Český manuál

   Vlastnosti:>
   Hmotnost selfie tyče: 154g
   Hmotnost stabilizátoru: 132g
   Velikost: 216 mm
   Velikost rozložená: 700 mm
   Max šířka telefonu: 80mm
   Materiál: 90% hliník, 8% plast, 2% kov
   Kapacita baterie dálkového ovládání: 50 mAh
   Kapacita baterie stabilizátoru: 500 mAh

   Doplňkové příslušenství

   Kompaktní a stylová selfie tyč ST302 je naprosto úžasná již sama o sobě, ale co ji ještě trochu nevylepšit?

   Panorama rotátor k selfie tyči ST302

   Panoramatický rotátor

   Milujete panoramatické záběry? Moderní telefony mají sice funkce panorama, které fotky celkem dobře seskládají, ale nikdy nevytvoříte pohyb dostatečně plynulý a souvislý. Speciální panoramatická hlava s dálkovým ovládáním Vám umožní nejen pořizovat fotografie, ale i otáčet panoramatickým rotátorem jak doprava, tak i doleva. A co teprve plynulá videa z parádních akcí či koncertů?!

   st302

   Parametry

   Příslušenství
   Držáky a stojánky
   Značka
   Univerzální

   Specifické reference

   MPN
   854106594
   Nové

   Momentálně žádné hodnocení zakazníků

   Napsat hodnocení
   Selfie tyč se stabilizátorem ST302 | tripod stativ | BT ovládání

   Mohlo by vás také zajímat

   Selfie tyč se stabilizátorem ST302 | tripod stativ | BT ovládání

   1 399,00 Kč
   1 699,00 Kč
   Sleva 300,00 Kč
   Včetně DPH
   Vrácení zboží30