Sportovní pouzdra na mobil

Máte rádi sport? Ještě, aby ne! Ať už máte sebou telefon pro poslech hudby, GPS, nebo pro případ zavolání pomoci, mějte jej vždy dostatečně chráněn a v bezpečí! Sportovní pouzdro na mobil je vhodné pro jakékoli sporty jako je běh, cyklistika či fitness.

Pro ostatní mám držák mobilu na kolo, sportovní pouzdro na běhání, voděodolný obal na mobil či pouzdro na mobil na ruku.

Jak vybrat sportovní pouzdro na mobil?

Především podle účelu. Chcete jej pro běhání, cyklistiku, fitness, plavání či túry po horách? Potřebujete kromě mobilu do sportovního pouzdra umístit i jiné předměty, jako klíče, doklady či drobné? Máte například silné ruce a většina pouzder na ruku se Vám nevleze přes ruce? Na všechno toto je třeba při výběru myslet. To samé sportovní pouzdro na mobil může jednomu vyhovovat na běh a druhému ne. Vše je individuální a proto neváhejte se nás na cokoli zeptat. Mimoto nabízíme 30 dnů na vrácení zboží!

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 21

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   189,00 Kč-20,00 Kč sleva209,00 KčBěžná cenaCena
   Sportovní poudro na ruku XL
     Sportovní pouzdro na mobil na ruku je voděodolné a vhodné pro všechny značky telefonů jako Lenovo, Samsung, Apple, Huawei, Honor, LG, SONY, Xiaomi, Nokia další...
     189,00 Kč209,00 KčBěžná cena-20,00 Kč slevaCena