Lehký, pružný a doslova krásný obal z měkkého TPU materiálu, s barevným rámečkem a potisknutými vzory květin s kamínky rhinestone je doslova dokonalý. Obal má speciální zadní vrstvu z průhledného TPU, která je na vnějším povrchu hladká, ale vnitřní strana je lehce performovaná, aby dokonale držela na telefonu.

TPU obal pro slečny a dámy

Decentní růžový styl a motiv květin s kamínky je okouzlující. Obal ocení především všechny dámy, ženy či slečny. Obal pomáhá dobře chránit mobil před zničením a poškrábáním, má vyztužený rámeček kolem zadního fotoaparátu a kolem displeje. Kromě všech potřebný výřezů disponuje také přesně naformátovanými tlačítky, takže se telefon báječně ovládá.

Především ale tento obal působí jemným až svůdným dojmem. Vyvolává emoce, které hřejí u srdce a nenechá Vás v klidu. Obal stále přitahuje veškerou pozornost a zvědavost ostatních. Probuďte ženskost i ve svém telefonu.

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 34

Mřížka
Seznam
Seznam 2
  • Sleva!
  39,00 Kč-140,00 Kč sleva179,00 KčBěžná cenaCena
  Silikonový obal se vzorem a rámečkem pro iPhone 11 Pro Max
   • Sleva!
   Průhledný silikonový obal s potiskem květin, kamínky a barevným rámečkem z kvalitního a pružného materiálu, který spolehlivě ochrání Váš telefon iPhone 11 Pro Max (6,5" LCD). obrázky mohou být ilustrativní, výřezy nemusí odpovídat skutečnosti
   39,00 Kč179,00 KčBěžná cena-140,00 Kč slevaCena
    • Sleva!
    79,00 Kč-90,00 Kč sleva169,00 KčBěžná cenaCena
    Silikonový obal se vzorem a rámečkem pro iPhone 11 Pro
     • Sleva!
     Průhledný silikonový obal s potiskem květin, kamínky a barevným rámečkem z kvalitního a pružného materiálu, který spolehlivě ochrání Váš telefon iPhone 11 Pro (5,8" LCD). obrázky mohou být ilustrativní, výřezy nemusí odpovídat skutečnosti
     79,00 Kč169,00 KčBěžná cena-90,00 Kč slevaCena