Xiaomi Redmi 5 Plus

Chraňte svůj telefon Xiaomi Redmi 5 Plus před poničením. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochrany displeje a těla telefonu pomocí krytu či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Xiaomi Redmi 5 Plus

Spolehlivou ochranu před poškrábáním, odřením a pády zajistí obaly a kryty na Xiaomi Redmi 5+. Můžete si zvolit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět a nebo dát o sobě vědět nějakým extravagantním obalem. Někoho potěší odolný obal, jiného obal za opasek a jiného pro změnu sportovní obal. A komu se nelíbí ani knížkové flip obaly, tak si může nechat vytisknout kryt s vlastní fotkou, obrázkem, motivem či textem.

Pro telefon Xiaomi Redmi 5 Plus však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, USB kabely a různé gadgety.

Xiaomi Redmi 5 Plus kryty, pouzdra, obaly na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 3

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní kryt na Xiaomi Redmi 5 PlusVlastní kryt na Xiaomi Redmi 5 Plus
     Navrhněte si vlastní kryt na  Xiaomi Redmi 5 Plus . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Xiaomi Redmi 5 Plus bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena