Kategorie mobilů

Doprava Zdarma

Po celé ČR při objednávce nad 700 Kč

Garance vrácení peněz

Nákup bez rizika!

Zboží můžete vrátit do 30ti dnů bez poplatků a bez rizika.Platby kartou mobilní doplňky

iPhone SE 2020

Obaly a kryty na iPhone SE 2020 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Připravujeme nové Kryty na iPhone SE 2020

Volba správného krytu na iPhone SE 2020 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na iPhone SE 2020 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro iPhone SE 2020 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon iPhone SE 2020 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

iPhone SE 2020 kryty na mobil

iPhone SE 2020

Celkem produktů: 57

Zobrazení 1-30 z 57 položek

Aktivní filtry