OnePlus Nord CE 2 5G

Obaly a kryty na OnePlus Nord CE 2 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na OnePlus Nord CE 2

Volba správného krytu na OnePlus Nord CE 2 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na OnePlus Nord CE 2 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro OnePlus Nord CE 2 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon OnePlus Nord CE 2 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

OnePlus Nord CE 2 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 26

Mřížka
Seznam
Seznam 2