Honor 90 Lite 5G

Obaly a kryty na Honor 90 Lite 5G ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Honor 90 Lite 5G

Volba správného krytu na Honor 90 Lite 5G není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Honor 90 Lite 5G zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Honor 90 Lite 5G s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Honor 90 Lite 5G však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Honor 90 Lite 5G kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 56

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Ochranné 3D sklíčko zadní kamery na Honor 90 Lite 5G
      Tvrzené 3D plastové sklíčko zadní kamery pro mobilní telefon Honor  90 Lite 5G zabrání poškrábání skla kamery, díky čemuž zachová kvalitu fotografií po dlouho dobu životnosti telefonu.  obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti, avšak produkt je určen vždy na uvedený model
      109,00 KčCena