Redmi Note 12S

Obaly a kryty na Redmi Note 12S ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Redmi Note 12S

Volba správného krytu na Redmi Note 12S není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Redmi Note 12S zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Redmi Note 12S s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Redmi Note 12S však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Redmi Note 12S kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 65

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Tvrzené ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 12s - protišpionážníTvrzené ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 12s - protišpionážní
      Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note  12s  s protišpionážní úpravou. Chraňte displej svého telefonu Xiaomi Redmi Note  12s  před prasknutím či poškrábáním a zároveň omezte okolí sledovat Vaši aktivitu na telefonu. Upozorňujeme, že protišpionážní tvrzené sklo ztmavuje podsvícení LCD i v přímém pohledu. Kvůli speciální úpravě neumožňuje...
      199,00 KčCena