Lenovo Moto X Play

Příslušenství pro smartphone Lenovo Moto X Play. Naleznete zde náhradní díly pro Lenovo Moto X Play jako je LCD panel, digitizér či baterie. Telefon Lenovo Moto X Play je třeba také chránit před pády a poškrábáním. Vhodným příslušenstvím tak je ochranná fólie nebo raději tvrzené sklo tempered glass pro Lenovo Moto X Play, které ochrání Váš displej nejen před škrábanci, ale i omezí riziko prasknutí displeje při pádu Vašeho Lenova Moto X Play.

Kryty na Lenovo Moto X Play

Pro celkovou ochranu je dobré mít pro svůj smartphone Lenovo Moto X Play vhodný obal, kryt nebo pouzdro. Mimo to můžete své Lenovo Moto X Play obohatit o spoustu doplňků a gadgetů, jako je selfie tyč a různé držáky, stojánky, ozdobné krytky proti prachu a podobně...

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 47

Mřížka
Seznam
Seznam 2
  • Sleva!
  499,00 KčCena
  Lenovo Moto X Play pevný kryt s vlastním designemVlastní kryt na Lenovo Moto X Play
   • Sleva!
   Navrhněte si vlastní kryt na  Lenovo Moto X Play . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Lenovo Moto X Play bude vždy jedinečný!
   499,00 KčCena
     239,00 KčCena
     Držák UGREEN na zeď pro mobilní telefonDržák UGREEN na zeď pro mobilní telefon
       Univerzální držák na zeď UGREEN pro mobilní telefon. Kvalitní oboustranná páska udrží značkový držák na zdi i s těžkým telefonem. Držák navíc nabízí možnost omotání nabíjecího kabelu a je ho schování, takže jej můžete umístit elegantně i poblíž zásuvky.
       239,00 KčCena