Honor X7a

Obaly a kryty na Honor X7a ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Honor X7a

Volba správného krytu na Honor X7a není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Honor X7a zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Honor X7a s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Honor X7a však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Honor X7a kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 64

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Tvrzené ochranné sklo na Honor X7a - protišpionážníTvrzené ochranné sklo na Honor X7a - protišpionážní
   Tvrzené sklo pro Honor X7a  s protišpionážní úpravou. Chraňte displej svého telefonu Honor X7a  před prasknutím či poškrábáním a zároveň omezte okolí sledovat Vaši aktivitu na telefonu. Upozorňujeme, že protišpionážní tvrzené sklo ztmavuje podsvícení LCD i v přímém pohledu. Kvůli speciální úpravě neumožňuje toto sklo používat čtečku otisků v displeji telefonu. ...
   199,00 KčCena
   Ochranné 3D sklíčko zadní kamery na Honor X7a
     Tvrzené 3D plastové sklíčko zadní kamery pro mobilní telefon Honor X7a   zabrání poškrábání skla kamery, díky čemuž zachová kvalitu fotografií po dlouho dobu životnosti telefonu.  obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti, avšak produkt je určen vždy na uvedený model
     119,00 KčCena