Samsung Galaxy A05s

Obaly a kryty na Samsung Galaxy A05s ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Samsung Galaxy A05s

Volba správného krytu na Samsung Galaxy A05s není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Samsung Galaxy A05s zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Samsung Galaxy A05s s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Samsung Galaxy A05s však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Samsung Galaxy A05s kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 4

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Obal na Samsung Galaxy A05s | Přesýpací kryt se srdíčkyObal na Samsung Galaxy A05s | Přesýpací kryt se srdíčky
  • Nové
    Přesýpací kryt se srdíčky a glitrama nenechá vaše prsty v klidu. Obal na Samsung Galaxy  A05s upoutá pozornost veškerého okolí, bezpečně ochrání telefon při pádu, skvěle vypadá a je velmi příjemný na dotek. Obrázek je pouze ilustrativní, umístění a tvar výřezu nemusí odpovídat...
    219,00 KčCena