Honor X6a

baly a kryty na Honor X6a ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Honor X6a

Volba správného krytu na Honor X6a není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Honor X6a zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Honor X6a s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Honor X6a však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Honor X6a kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 32

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   179,00 Kč-120,00 Kč sleva299,00 KčBěžná cenaCena
   Hydrogelová fólie na mobil | HD Guard
     Hydrogelová fólie na mobil té nejvyšší kvality se samoopravnou funkcí a zamezující rozbití displeje. Vyzkoušejte skvělou novinku pro nejlepší dostupnou ochranu displeje. Samoreparační <img src="https://mobilni-doplnky.cz/img/cms/fialovy-check.png"...
     179,00 Kč299,00 KčBěžná cena-120,00 Kč slevaCena
       169,00 Kč-30,00 Kč sleva199,00 KčBěžná cenaCena
       Zatmavovací ochranné sklo na Honor X6a - protišpionážníZatmavovací ochranné sklo na Honor X6a - protišpionážní
         Tvrzené sklo pro Honor X6a  s protišpionážní úpravou. Chraňte displej svého telefonu Honor X6a  před prasknutím či poškrábáním a zároveň omezte okolí sledovat Vaši aktivitu na telefonu. Upozorňujeme, že protišpionážní tvrzené sklo ztmavuje podsvícení LCD i v přímém pohledu. Kvůli speciální úpravě neumožňuje toto sklo používat čtečku otisků v displeji telefonu. ...
         169,00 Kč199,00 KčBěžná cena-30,00 Kč slevaCena