Huawei Nova 8i

Obaly a kryty na Huawei Nova 8i ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Huawei Nova 8i

Volba správného krytu na Huawei Nova 8i není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Huawei Nova 8i zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Huawei Nova 8i s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Huawei Nova 8i však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Huawei Nova 8i kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 74

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní kryt na Huawei Nova 8i
     Pouzdra, kryty a obaly
     Navrhněte si vlastní kryt na  Huawei Nova 8i . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Huawei Nova 8i bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena
       109,00 Kč-20,00 Kč sleva129,00 KčBěžná cenaCena
       Ochranné 3D sklíčko zadní kamery na Huawei Nova 8i
         Tvrzené 3D plastové sklíčko zadní kamery pro mobilní telefon  Huawei Nova 8i  zabrání poškrábání skla kamery, díky čemuž zachová kvalitu fotografií po dlouho dobu životnosti telefonu.  obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti, avšak produkt je určen vždy na uvedený model
         109,00 Kč129,00 KčBěžná cena-20,00 Kč slevaCena