Motorola Moto G52

Obaly a kryty na Motorola Moto G52 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Motorola Moto G52

Volba správného krytu na Motorola Moto G52 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Motorola Moto G52 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Motorola Moto G52 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Motorola Moto G52 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Motorola Moto G52 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 45

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   659,00 Kč-140,00 Kč sleva799,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní pouzdro na mobil Motorola Moto G52
     Navrhněte si vlastní knížkové pouzdro na Motorola Moto G52 . Profesionální potisk certifikovanými inkousty přední a zadní strany flipového pouzdra. Vlastní pouzdro na mobil Motorola Moto G52 bude vždy jedinečné!
     659,00 Kč799,00 KčBěžná cena-140,00 Kč slevaCena