Samsung Galaxy S24 Ultra 5G

Obaly a kryty na Samsung Galaxy S24 Ultra 5G ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Samsung Galaxy S24 Ultra 5G

Volba správného krytu na Samsung Galaxy S24 Ultra 5G není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Samsung Galaxy S24 Ultra 5G zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Samsung Galaxy S24 Ultra 5G s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Samsung Galaxy S24 Ultra 5G však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 4

Mřížka
Seznam
Seznam 2
 • Nové
  219,00 Kč-20,00 Kč sleva239,00 KčBěžná cenaCena
  Obal na Samsung Galaxy S24 Ultra 5G | Přesýpací kryt se srdíčkyObal na Samsung Galaxy S24 Ultra 5G | Přesýpací kryt se srdíčky
  • Nové
   Přesýpací kryt se srdíčky a glitrama nenechá vaše prsty v klidu. Obal na Samsung Galaxy  S24 Ultra 5G  upoutá pozornost veškerého okolí, bezpečně ochrání telefon při pádu, skvěle vypadá a je velmi příjemný na dotek. Obrázky jsou pouze ilustrační, umístění a velikost výřezu neodpovídá skutečnosti, avšak...
   219,00 Kč239,00 KčBěžná cena-20,00 Kč slevaCena