Samsung Galaxy A6 Plus

Chraňte svůj telefon Samsung Galaxy A6 Plus před poničením. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochrany displeje a těla telefonu pomocí krytu či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Samsung Galaxy A6 Plus

Displej ochráníte nejlépe pomocí tvrzeného skla. To samozřejmě nestačí, vhodným doplňkem je kryt či obal na Samsung Galaxy A6 Plus, který poskytuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády. Můžete si zvolit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět a nebo dát o sobě vědět nějakým extravagantním obalem. Někoho potěší odolný obal, jiného obal za opasek a jiného pro změnu sportovní obal. A komu se nelíbí ani knížkové flip obaly, tak si může nechat vytisknout kryt s vlastní fotkou, obrázkem, motivem či textem.

Pro telefon Samsung Galaxy A6+však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, USB kabely a různé gadgety.

Samsung Galaxy A6 Plus kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 6

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní kryt na Samsung Galaxy A6 Plus
     Navrhněte si vlastní kryt na  Samsung Galaxy A6 Plus . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Samsung Galaxy A6 Plus bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena