Lenovo A Plus

Příslušenství, pouzdra, kryty, obaly pro telefon Lenovo A Plus

Příslušenství pro smartphone Lenovo A Plus. Naleznete zde náhradní díly pro Lenovo A Plus jako je LCD panel, digitizér, či baterie. Telefon Lenovo A Plus je třeba také chránit před pády a poškrábáním. Vhodným příslušenstvím tak je ochranná fólie nebo raději tvrzené sklo tempered glass pro lenovo A Plus, které ochrání Váš displej nejen před škrábanci, ale i omezí riziko prasknutí displeje při pádu Vašeho Lenova A Plus.

Pro celkovou ochranu je dobré mít pro svůj smartphone Lenovo A Plus vhodný obal, kryt nebo pouzdro. Mimo to můžete své Lenovo A Plus obohatit o spoustu doplňků a gadgetů, jako je selfie tyč a různé držáky, stojánky, ozdobné krytky proti prachu a podobně...

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 39

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   Lenovo A Plus / Vibe B pevný kryt s vlastním designemVlastní kryt na Lenovo A Plus / Vibe B
     Navrhněte si vlastní kryt na  Lenovo A Plus / Vibe B . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Lenovo A Plus / Vibe B bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena
       239,00 KčCena
       Držák UGREEN na zeď pro mobilní telefonDržák UGREEN na zeď pro mobilní telefon
         Univerzální držák na zeď UGREEN pro mobilní telefon. Kvalitní oboustranná páska udrží značkový držák na zdi i s těžkým telefonem. Držák navíc nabízí možnost omotání nabíjecího kabelu a je ho schování, takže jej můžete umístit elegantně i poblíž zásuvky.
         239,00 KčCena