iPhone 14 Plus

Obaly a kryty na iPhone 14 Plus ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na iPhone 14 Plus

Volba správného krytu na iPhone 14 Plus není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na iPhone 14 Plus zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro iPhone 14 Plus s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon iPhone 14 Plus však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

iPhone 14 Plus kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 69

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní kryt na mobil iPhone 14 Plus
     Navrhněte si vlastní kryt na iPhone 14 Plus . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na iPhone 14 Plus bude vždy jedinečný!
     399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena
       499,00 KčCena
       Vlastní obal na mobil iPhone 14 Plus
         Vlastní kryt na mobil s podporou MagSafe pro ještě lepší nabíjení. Vlastní kryt je vyztužen pro lepší ochranu při pádu a certifikovaný Eco-Friendly inkoust je šetrný k Vaší pokožce. Navrhněte si vlastní kryt na iPhone 14 Plus
         499,00 KčCena
         Ochranné 3D sklíčko zadní kamery na iPhone 14 Plus
           Tvrzené plastové 3D sklíčko zadního fotoaparátu pro mobilní telefon iPhone 14 Plus  zabrání poškrábání skla kamery, díky čemuž zachová kvalitu fotografií po dlouhou dobu životnosti telefonu. Upozorňujeme, že 3D sklíčka nejsou kompatibilní s obaly, které též obsahuji krytí kamer. obrázky jsou pouze ilustrační, avšak sklíčko je vždy určeno pro daný...
           119,00 KčCena