Honor Magic 5 Lite 5G

Obaly a kryty na Honor Magic 5 Lite ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Honor Magic 5 Lite 5G

Volba správného krytu na Honor Magic 5 Lite není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Honor Magic 5 Lite zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Honor Magic 5 Lite s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Honor Magic 5 Lite však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Honor Magic 5 Lite kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 79

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Ochranné sklíčko zadní kamery na Honor Magic5 Lite 5GOchranné sklíčko zadní kamery na Honor Magic5 Lite 5G
      Tvrzené plastové sklíčko zadní kamery pro mobilní telefon Honor  Magic5 Lite 5G  zabrání poškrábání skla kamery, díky čemuž zachová kvalitu fotografií po dlouho dobu životnosti telefonu.  Oproti plastové fólii je toto sklíčko tlustší a pevnější, ale ne tak pružné. obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat...
      109,00 KčCena