Lenovo K6

Příslušenství pro smartphone Lenovo K6. Naleznete zde náhradní díly pro Lenovo K6 jako je LCD panel, digitizér či baterie. Telefon Lenovo K6 je třeba také chránit před pády a poškrábáním. Vhodným příslušenstvím tak je ochranná fólie nebo raději tvrzené sklo Tempered Glass pro Lenovo K6, které ochrání Váš displej nejen před škrábanci, ale i omezí riziko prasknutí displeje při pádu Vašeho Lenova K6.

Kryty na Lenovo K6

Pro celkovou ochranu je dobré mít pro svůj smartphone Lenovo K6 vhodný obal, kryt nebo pouzdro. Mimo to můžete své Lenovo K6 obohatit o spoustu doplňků a gadgetů, jako je selfie tyč a různé držáky, stojánky, ozdobné krytky proti prachu a podobně...

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 47

Mřížka
Seznam
Seznam 2
  • Sleva!
  399,00 Kč-100,00 Kč sleva499,00 KčBěžná cenaCena
  Lenovo K6 pevný kryt s vlastním designemVlastní kryt na Lenovo K6
   • Sleva!
   Pouzdra, kryty a obaly
   Navrhněte si vlastní kryt na  Lenovo K6 . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Lenovo K6 bude vždy jedinečný!
   399,00 Kč499,00 KčBěžná cena-100,00 Kč slevaCena
     239,00 KčCena
     Držák UGREEN na zeď pro mobilní telefonDržák UGREEN na zeď pro mobilní telefon
       Univerzální držák na zeď UGREEN pro mobilní telefon. Kvalitní oboustranná páska udrží značkový držák na zdi i s těžkým telefonem. Držák navíc nabízí možnost omotání nabíjecího kabelu a je ho schování, takže jej můžete umístit elegantně i poblíž zásuvky.
       239,00 KčCena