Vivo X100 Pro 5G

Obaly a kryty na Vivo X100 Pro ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Vivo X100 Pro 5G

Volba správného krytu na Vivo X100 Pro není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Vivo X100 Pro zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Vivo X100 Pro s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Vivo X100 Pro však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Vivo X100 Pro kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 30

Mřížka
Seznam
Seznam 2