Honor 90 5G

Obaly a kryty na Honor 90 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Honor 90

Volba správného krytu na Honor 90 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Honor 90 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Honor 90 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Honor 90 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Honor 90 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 31

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Ochranné sklíčko zadní kamery na Honor 90 5G
   Tvrzené plastové sklíčko zadní kamery pro mobilní telefon Honor 9 0 5G  zabrání poškrábání skla kamery, díky čemuž zachová kvalitu fotografií po dlouho dobu životnosti telefonu. Balení obsahuje 2ks sklíček - kompletní krytí čoček kamery. obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti, avšak produkt je určen vždy na...
   109,00 KčCena
     179,00 Kč-120,00 Kč sleva299,00 KčBěžná cenaCena
     Hydrogelová fólie na mobil | HD Guard
       Hydrogelová fólie na mobil té nejvyšší kvality se samoopravnou funkcí a zamezující rozbití displeje. Vyzkoušejte skvělou novinku pro nejlepší dostupnou ochranu displeje. Samoreparační <img src="https://mobilni-doplnky.cz/img/cms/fialovy-check.png"...
       179,00 Kč299,00 KčBěžná cena-120,00 Kč slevaCena