Xiaomi Poco F4 GT

Obaly a kryty na Xiaomi POCO F4 GT ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Xiaomi POCO F4 GT

Volba správného krytu na Xiaomi POCO F4 GT není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Xiaomi POCO F4 GT zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Xiaomi POCO F4 GT s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Xiaomi POCO F4 GT však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Xiaomi POCO F4 GT kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 49

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   659,00 Kč-140,00 Kč sleva799,00 KčBěžná cenaCena
   Vlastní pouzdro na mobil Xiaomi Poco F4 GT
     Navrhněte si vlastní knížkové pouzdro na Xiaomi Poco F4 GT . Profesionální potisk certifikovanými inkousty přední a zadní strany flipového pouzdra. Vlastní pouzdro na mobil Xiaomi Poco F4 GT bude vždy jedinečné!
     659,00 Kč799,00 KčBěžná cena-140,00 Kč slevaCena