ASUS Zenfone 11 Ultra

Obaly a kryty na ASUS Zenfone 11 Ultra ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na ASUS Zenfone 11 Ultra

Volba správného krytu na ASUS Zenfone 11 Ultra není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na ASUS Zenfone 11 Ultra zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro ASUS Zenfone 11 Ultra s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon ASUS Zenfone 11 Ultra však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

ASUS Zenfone 11 Ultra kryty na mobil

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Znovu vyhledejte to, co hledáte