Samsung Galaxy A15

Obaly a kryty na Samsung Galaxy A15 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Samsung Galaxy A15

Volba správného krytu na Samsung Galaxy A15 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Samsung Galaxy A15 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Samsung Galaxy A15 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Samsung Galaxy A15 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Samsung Galaxy A15 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 54

Mřížka
Seznam
Seznam 2
 • Nové
  169,00 Kč-30,00 Kč sleva199,00 KčBěžná cenaCena
  Zatmavovací ochranné sklo na Samsung Galaxy A15 - protišpionážníZatmavovací ochranné sklo na Samsung Galaxy A15 - protišpionážní
  • Nové
   Tvrzené sklo pro Samsung Galaxy  A15 s protišpionážní úpravou. Chraňte displej svého telefonu Samsung Galaxy  A15 před prasknutím či poškrábáním a zároveň omezte okolí sledovat Vaši aktivitu na telefonu. Upozorňujeme, že protišpionážní tvrzené sklo ztmavuje podsvícení LCD i v přímém pohledu. Kvůli speciální úpravě neumožňuje toto...
   169,00 Kč199,00 KčBěžná cena-30,00 Kč slevaCena