Asus Zenfone 10

Obaly a kryty na Asus Zenfone 10 ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Asus Zenfone 10

Volba správného krytu na Asus Zenfone 10 není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Asus Zenfone 10 zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Asus Zenfone 10 s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Asus Zenfone 10 však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Asus Zenfone 10 kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 29

Mřížka
Seznam
Seznam 2
Ochranné sklíčko zadní kamery na Asus Zenfone 10
      Tvrzené plastové sklíčko zadní kamery pro mobilní telefon  Asus Zenfone 10 zabrání poškrábání skla kamery, díky čemuž zachová kvalitu fotografií po dlouho dobu životnosti telefonu. Balení obsahuje 2ks sklíček - kompletní krytí čoček kamery. obrázky jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti, avšak produkt je určen vždy na uvedený...
      109,00 KčCena