Infinix Zero ULTRA

Obaly a kryty na Infinix Zero ULTRA ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Infinix Zero ULTRA

Volba správného krytu na Infinix Zero ULTRA není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Infinix Zero ULTRA zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Infinix Zero ULTRA s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Infinix Zero ULTRA však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Infinix Zero ULTRA kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 48

Mřížka
Seznam
Seznam 2