Redmi Note 12 Pro 5G

Obaly a kryty na Redmi Note 12 Pro ochrání mobil před poničením. To ale nestačí. Správnou ochranu docílíte vhodnou kombinací ochranných tvrzených skel, fólií, plastových skel a krytů, pouzder či obalu s různými vzory. Pokud nevíte jakou zvolit ochranu pro displej přečtěte si náš článek o tom, jakou zvolit ochranu displeje.

Kryty na Redmi Note 12 Pro 5G

Volba správného krytu na Redmi Note 12 Pro není vždy snadná. Telefon potřebuje ochranu před poškrábáním, odřením a pády, což můžete zajistit ultra tenký silikonový obal, který není skoro vidět, nebo extravagantní kryt. Někdo preferuje odolný kryt, jiný zase obal za opasek nebo sportovní pouzdro. Zrcadlové pouzdro na Redmi Note 12 Pro zajistí kompletní ochranu stejně dobře jako kombinace tvrzeného skla a libovolného krytu. Nejoblíbenější je však vlastní kryt na mobil pro Redmi Note 12 Pro s fotkou, textem či libovolným obrázkem.

Pro telefon Redmi Note 12 Pro však existuje ještě široká škála doplňků a příslušenství, jako držáky do auta, stojánky, selfie tyče, voděodolné obaly na kolo, motorku, USB kabely a různé vychytávky a Gadgety.

Redmi Note 12 Pro kryty na mobil

Zobrazit filtr
Filtrovat

Počet produktů: 67

Mřížka
Seznam
Seznam 2
   399,00 KčCena
   Vlastní kryt na mobil Redmi Note 12 Pro 5G
     Navrhněte si vlastní kryt na Redmi Note 12 Pro 5G . Provádíme kompletní a profesionální tisk vlastního krytu včetně bočních stran metodou nezničitelného potisku. Váš vlastní kryt na mobil s fotkou na Redmi Note 12 Pro 5G bude vždy jedinečný!
     399,00 KčCena
     Tvrzené ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G - protišpionážníTvrzené ochranné sklo na Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G - protišpionážní
       Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi  Note 12 Pro 5G  s protišpionážní úpravou. Chraňte displej svého telefonu Xiaomi Redmi  Note 12 Pro 5G  před prasknutím či poškrábáním a zároveň omezte okolí sledovat Vaši aktivitu na telefonu. Upozorňujeme, že protišpionážní tvrzené sklo ztmavuje podsvícení LCD i v přímém pohledu. Taktéž zamezuje funkci čtečky...
       189,00 KčCena